Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (18 NİSAN 2018)Astroloji uzmanı Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları… Yıldızınız bugün ne söylüyor?


BAŞIMIZA NELER GELECEK? 

BİZİ sınırlayan insanlardan uzaklaşmak isteyebilir, dayatılmış olaylara sert tepkiler verebiliriz. Eski alışkanlıklardan uzaklaşarak atılacak adımlar bizi besleyecek. Sürpriz gelişmelere açık olalım. Bugün Satürn, Oğlak burcunda gerilemeye başlayacak. 6 Eylül’e kadar gerileyecek olan Satürn, yolunda gitmeyen olayları gözden geçirmemize neden olabilir. Gerçek sorumlulukların farkına varmak bu dönemde fazlasıyla işimize yarayabilir.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Hissedeceğiniz farklılık rüzgârlarını lehinize çevirmelisiniz. Satürn’ün gerilemeye başlamasıyla birlikte kariyerinizde ve iş hayatınızda işlerinizin yavaşlamaya girdiğini göreceksiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Geçmiş konular farklı bir şekilde ortaya çıkabilir. Kariyer, eğitim, seyahat alanlarında ve yabancılarla yapılacak işlerinizde olayları gözlemleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Hızlı ve farklı bir gün geçireceksiniz. Ortak parasal işlerinizin sorumluluklarını daha az önemseyeceğiniz ve olayları iyice gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Farklı bir işgünü yaşayabilirsiniz. Ani kararlardan kaçının. Göz önünde olacağınız ortamlarda değişik şeyler ilginizi çekecek. Özel ilişkilerinizde sınırlarınızı gözden geçirin.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

 

Beklenmedik bir seyahat veya eğitim fırsatı ayağınıza gelebilir. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızdaki kararlarınızı ve uygulamalarınızı gözden geçireceğiniz bir dönemdesiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Banka ödemeleri, vergi konuları, prim ve nafaka işlerinizde sıra dışı olaylar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde hatalarınızı ve yaptıklarınızı gözden geçirmenizde yarar var.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU                  

İlişkinizde heyecan için beraberce yapılacak sürpriz planlar devrede olabilir. Ailevi konulardaki sorumluluklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme “Merhaba” diyorsunuz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU                  

 

İş ve hizmet alanlarınızda beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Ani tansiyon iniş çıkışları sağlığınızı zorlayabilir. Yakın çevre sorumluluklarınızda yaşadığınız olayları inceleyin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU              

Aşk hayatınızdaki beklenmedik olaylar sizi heyecanlandıracak. Parasal konularda bazı sorunlara açık olacaksınız. Yakın çevrenizin sorumluluklarıyla uğraşabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Aile hayatınızda da her zamankinden daha farklı şeyler yaşayabilirsiniz. Ev halini farklı bir şekilde deneyimlemek isteyebilirsiniz. Hayatınızla ilgili değerlendirme yapmalısınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Ani ve beklenmedik işler, iletişime ve astrolojiye dayalı konular gündeminizde yer edecek. Bugün yakın çevrenizde olup biten olaylar hayata bakış açınızı değiştirebilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU               

Bugün, elinize bir para geçebilir veya elinizden aniden bir para çıkabilir. Ticarete dayalı anlaşmalar yaparken acele karar almayın. Sosyal ilişkilerinizi gözden geçirmelisiniz.

Hande Kazanova / HT MAGAZİN

Kaynak: HaberTürk

Senin ifaden nedir?

Ağlama Ağlama
0
Ağlama
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
haydaa haydaa
0
haydaa
Beğenme Beğenme
0
Beğenme
Beğeni Beğeni
0
Beğeni
Haha Haha
0
Haha
Aşk Aşk
0
Aşk
Zafer Zafer
0
Zafer
Ne Ayak Ne Ayak
0
Ne Ayak

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (18 NİSAN 2018)

Giriş

Gel gel, eğlencede sınır Yokbea!!

Don't have an account?
Kayıt

Şifremi Sıfırla

Back to
Giriş

Kayıt

Kaydol

Back to
Giriş
Bir Format Seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinletileri
Açık Liste
Açık Liste
Oylanabilir Liste
Oylanabilir Liste
Meme
Özel m**** yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Embedleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF Formatı
Free WordPress Themes